O firmie

Jesteśmy firmą która bezpieczny przewóz osób potraktowała nie tylko jako sposób na prowadzenie interesów, ale również jako potrzebę obsłużenia osób, które chcą dotrzeć do wybranego celu w ustalonym czasie.

Państwa czas jest dla nas równie cenny jak nasz własny.

Dlatego w naszej pracy ogromną rolę odgrywa punktualność. Przyjęliśmy tę cechę jako punkt honoru w realizacji zleceń. Cieszymy się, że wciąż przybywa osób, które obdarzają nas swoim zaufaniem, bo przecież to klienci są wyznacznikiem oceny naszej pracy. Naszych kierowców charakteryzuje duża wiedza ogólna, dyskrecja, gotowość do udzielenia pomocy w dostępnym zakresie możliwości i umiejętności oraz wysoka kultura osobista.

Posiadamy zarówno licencję krajową jak i zagraniczną na przewóz osób. Możemy więc pojechać tam, gdzie zażyczy sobie tego zleceniodawca. Jednak kierując się dobrem klienta i mając na względzie jego wydatki, zawsze doradzamy ekonomiczne rozwiązania. Dlatego też zazwyczaj obsługujemy klientów z miast wyznaczonych przez region: Dębica, Jasło, Tarnów, Rzeszów, Mielec, Ropczyce, Sędziszów, Pilzno.

Klienci korzystają z naszych usług gdy potrzebny jest im transport na lotnisko w Krakowie i odbiór z lotniska w Krakowie, transport na lotnisko w Katowicach i odbiór z lotniska w Pyrzowicach. Firmy korzystają z naszych usług gdy jest im potrzebny przewóz osób na konferencje, przewóz osób na imprezy integracyjne, stałe zlecenia na dowóz osób za granicę lub odbiór i przewóz klientów firmy na lotniska, dworce kolejowe itp.