Przewóz osób Dębica

Oferta indywidualna

Nasza oferta dla klientów indywidualnych to szeroka gama usług transportowych, w ramach których oferujemy przewóz osób oraz wynajem busów. Usługi przewozowe realizujemy w dwóch trybach – w ramach przejazdów jednorazowych oraz stałych zleceń transportowych. Zależnie od potrzeb możemy zaoferować przewóz pojedynczych osób, jak również grup kilkuosobowych. Busy wynajmujemy na zasadach standardowego wynajmu samochodów lub wynajmu samochodu z kierowcą. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych kierowców wyróżniających się wysoką kulturą osobistą.

W ramach oferty realizujemy usługi transportu osób indywidualnych na terenie miast: Tarnobrzeg, Tarnów, Mielec oraz Dębica. Nasze samochody można również spotkać w miejscowościach, takich jak: Jasło, Kolbuszowa, Ropczyce oraz Sędziszów.


przewóz osób

 

Przewóz osób dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych obejmuje między innymi:

  • przewozy wycieczkowe (wynajem busów na przewóz osób na miejsce docelowe i powrót oraz wynajem busów na przejazdy w miejscu docelowym)
  • przejazdy na uroczystości (wynajem busów na przejazdy na wesela, transport osób na komunie, przewóz osób na przysięgi, przejazdy na jubileusze, transport osób na koncerty, uroczystości państwowe itp.)
  • przejazdy pielgrzymkowe (dla małych grup polecamy wynajem busów na przewóz osób na pielgrzmki do sanktuariów w kraju i za granicą, transport osób na spotkania o charakterze religijnym. )
  • przejazdy na wydarzenia sportowe (wynajem minibusów, wynajem mikrobusów do transportu osób (kibiców) na mecze i rozgrywki sportowe, do przewozu osób (zawodników) i drużyn sportowych na zawody sportowe wynajem busów - dla mniejszych drużyn).
  • przejazdy na spotkania rodzinne (wynajem minibusów, wynajem busów i wynajem mikrobusów do przewozu osób na jubileusze rodzinne, imieniny, urodziny)

W ramach usługi przewozu osób z pasażerów odbieramy spod wskazanych adresów w następujących miejscowościach: Tarnobrzeg, Tarnów, Mielec, Dębica, Sędziszów, Jasło, Kolbuszowa oraz Ropczyce.

Oferta dla firm

Nasza oferta dla firm to przede wszystkim oferta wynajmu samochodów osobowych oraz busów, a także możliwość zamówienia jednorazowego lub stałego przewozu osób, np. transportu pracowniczego. Oferujemy konkurencyjne warunku najmu długoterminowego, w ramach których umożliwiamy najemcy nałożenie reklam na wynajęty samochód. W ten sposób samochód pełni dodatkowo funkcje marketingową i informacyjną.

Ofertę przewozu osób kierujemy w szczególności do przedsiębiorców z terenu miast: Tarnobrzeg, Tarnów, Mielec oraz Dębica. Realizujemy przewozy pomiędzy wskazanymi miastami, a także innymi miejscowościami, takimi jak: Sędziszów, Jasło, Kolbuszowa oraz Ropczyce. Do skorzystania z oferty wynajmu samochodów dla firm zapraszamy przedsiębiorców z całej okolicy.


Przewóz osób - oferta dla firm

 

Wynajem floty dla firm

  • przejazdy na stałej linii (wynajem busów do przewozu osób na stałej trasie tj. dowóz do miejsca prac i powrót, w razie potrzeby wynajem busów, wynajem mikrobusów i wynajem minibusów do stałej dyspozycji na miejscu prac)
  • przejazdy na konferencje i szkolenia (wynajem busów do przewozu osób na miejsce spotkań i powrót, możliwość wynajmu busów, na miejscu spotkania do stałej dyspozycji na czas trwania szkoleń, czy konferencji)
  • przewozy wycieczkowe (wynajem busów do przewozu grup na miejsce docelowe i powrót, transport osób na miejsce oraz - podobnie jak w poprzednich przypadkach - wynajem busów, minibusów, na wycieczki w miejscu docelowym)
  • przejazdy na wydarzenia sportowe (wynajem minibusów, busów i mikrobusów do transportu osób (kibiców) na mecze i rozgrywki sportowe, przewóz osób (zawodników) i zakładowych drużyn sportowych na zawody sportowe

Nasze samochody są dobrym miejscem na reklamę.

W ramach przewozów zorganizowanych tj. z kierowcą odbieramy i dowozimy pasażerów w ustalone miejsca na terenie następujących miast i miejscowości: Tarnobrzeg, Tarnów, Mielec, Dębica, Sędziszów, Jasło, Kolbuszowa i Ropczyce.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

Formularz kontaktowy
  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych, przesłanych za pomocą powyższego formularza* przez JARPOL Adam Kramarz Leśna 47, 39-200 Dębica (Administratora Danych), w celu odpowiedzi na wysłane przeze mnie drogą elektroniczną zapytanie.

* Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, możliwość ich poprawienia lub usunięcia na żądanie. Dane są podawane dobrowolnie.

  Wyślij kopię wiadomości także do mnie.
wyślij