Wypożyczalnia samochodów Dębica

Awaria? Wypadek? Szkoda komunikacyjna? A może duża rodzinna impreza?

Niezależnie od przyczyny, wypożyczalnia samochodów Jaropol Dębica ma dla Ciebie rozwiązanie – wynajem samochodów osobowych i busów, w tym również wynajem samochodów z kierowcą.

Jarpol Dębica – wynajem samochodów na każdą kieszeń

Mimo zepsutego samochodu wciąż omijasz samochodów szerokim łukiem?
Boisz się wysokich cen i zdezelowanych samochodów zastępczych?
Koniecznie sprawdź ofertę wypożyczalni Jarpol!

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy w pełni sprawne techniczne i, co bardzo ważne, zadbane wewnątrz samochody klasy A, B i C oraz busy, dzięki którym z łatwością przewieziesz w dowolne miejsce nawet do dziewięciu osób. A podróż upłynie Wam w przyjemnej atmosferze, jaką zapewniają komfortowe i klimatyzowane wnętrza naszych pojazdów.

Interesuje Cię wynajem samochodów z kierowcą?
To żaden problem. Nasza wypożyczalnia zatrudnia wysoko wykwalifikowanych kierowców, którzy sprawnie i bezpiecznie przewiozą Was do dowolnego miejsca w kraju, a nawet zagranicą. Obok doskonałych umiejętności zawodowych, bardzo dobrej techniki jazdy i wysokiej kultury osobistej, naszych kierowców charakteryzuje przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy w nagłych przypadkach.

Bogatej ofercie wynajmu samochodów osobowych i busów w naprawdę przystępnych cenach towarzyszą jasne i przejrzyste warunki najmu oraz dogodny system rozliczeń.

Do Ślubu lub na Studniówkę – wynajem samochodów retro

Klientów poszukujących samochodu na specjalną okazję zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą samochodów retro. Samochody są w doskonałym stanie technicznym oraz bardzo dobrym stanie wizualnym – po renowacji karoserii. Zadbane wnętrza oferują maksymalny komfort, oczywiście w stylu retro.

Wypożyczania samochodów Jarpol – gdzie działamy?

Siedzibą wypożyczalni jest Dębica. Zależnie od potrzeb oraz oczekiwań Naszych Klientów samochody wypożyczamy na miejscu w siedzibie wypożyczalni lub przyprowadzamy pod wskazany adres. Przyprowadzenie samochodu zastępczego jest możliwe na terenie wybranych miejscowości:

  • Dębica,
  • Mielec,
  • Sędziszów,
  • Ropczyce,
  • Tarnów,
  • Jasło,
  • Tarnobrzeg,
  • Kolbuszowa.

Koszt przyprowadzenia samochodu jest obliczany na podstawie liczby kilometrów dzielących siedzibę wypożyczalni i wskazany przez klienta adres odbioru samochodu.

Klientów zainteresowanych wynajmem samochodów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz regulaminem naszej wypożyczalni.

 

 

SEGMENT BSEGMENT CSEGMENT BUS
 

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

Formularz kontaktowy
  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych, przesłanych za pomocą powyższego formularza* przez JARPOL Adam Kramarz Leśna 47, 39-200 Dębica (Administratora Danych), w celu odpowiedzi na wysłane przeze mnie drogą elektroniczną zapytanie.

* Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, możliwość ich poprawienia lub usunięcia na żądanie. Dane są podawane dobrowolnie.

  Wyślij kopię wiadomości także do mnie.
wyślij