Wynajem busów Dębica

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią busów o ugruntowanej pozycji na rynku. W swojej flocie posiadamy samochody w doskonałym stanie technicznym oraz bardzo-dobrym lub wzorowym stanie wizualnym. Nasze samochody są funkcjonalne, a zarazem niezwykle wygodne, dzięki czemu sprawdzają się zarówno na krótkich, jak i na długich trasach międzynarodowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Naszych Klientów wypożyczalnia busów Kramarz oferuje:

 • Wynajem busów
 • Usługa obejmująca czasowy najem wybranego pojazdu bez kierowcy. To oferta skierowana przede wszystkim do małych grup zorganizowanych, które poszukują ekonomicznego transportu z wybranej lokalizacji do miejsca przeznaczenia i z powrotem.
 • Wynajęty bus można odebrać z naszej bazy lub zamówić jego transport pod wskazany adres. Obsługujemy dowóz samochodów do wybranych lokacji na terenie: Tarnowa, Tarnobrzegu, Mielca, Dębicy, Sędziszowa, Jasła, Kolbuszowa oraz Ropczyc.
 • Wynajem busów z kierowcą
 • Usługa obejmująca czasowy najem wybranego pojazdu z obsługą wykwalifikowanego kierowcy. To oferta skierowana do małych grup zorganizowanych poszukujących dogodnego transportu osób do miejsca docelowego lub tam i z powrotem.
 • Nasi kierowcy obsługują wynajem busów dla firm, placówek oświatowych, a także grup rodzinnych. Oferta obejmuje odbiór pasażerów spod wskazanego adresu. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Dębica, ale pasażerów możemy odebrać z dowolnych miejsc na terenie poniższych miejscowości: Tarnobrzeg, Tarnów, Dębica, Sędziszów, Jasło, Kolbuszowa, Ropczyce.
 • Wynajem jednorazowy
 • Jednorazowy wynajem busów do usługa obejmująca dowolną formę wynajmu – z kierowcą lub bez. Ofertę kierujemy przede wszystkim do grup zorganizowanych poszukujących transportu okazjonalnie – ze względu na wyjazd urlopowy, jako dowóz gości na uroczystość weselną, do obsługi wycieczki szkolnej, etc.
 • Zależnie od potrzeb i oczekiwań Klientów oferujemy możliwość odbioru wynajętego busa w Dębicy lub jego dowóz do wybranego miasta. Jeśli interesuje Państwa podstawienie busa do miasta innego, niż Tarnobrzeg, Tarnów, Dębica, Sędziszów, Jasło, Kolbuszowa czy Ropczyce prosimy o wcześniejszy kontakt w celu określenia możliwości dowozu busa pod wybrany adres.
 • Wynajem długoterminowy
 • Długoterminowy wynajem busa to usługa skierowana przede wszystkim do firm oraz placówek oświatowych, które ze względu na realizowane zadania poszukują dogodnego sposobu na szybki i bezpieczny transport pewnej grupy osób.
 • Usługę wynajmu długoterminowego polecamy w wariancie bez kierowcy lub z kierowcą. Oferujemy dogodne warunki najmu i rozliczenia. Umożliwiamy wynajem busa/busów wyłącznie w określone dni, tak aby dogodny środek transportu był do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy go potrzebujesz.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

Formularz kontaktowy
  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych, przesłanych za pomocą powyższego formularza* przez JARPOL Adam Kramarz Leśna 47, 39-200 Dębica (Administratora Danych), w celu odpowiedzi na wysłane przeze mnie drogą elektroniczną zapytanie.

* Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, możliwość ich poprawienia lub usunięcia na żądanie. Dane są podawane dobrowolnie.

  Wyślij kopię wiadomości także do mnie.
wyślij