Wynajem kierowców kategorii B - Dębica

Zdarzają się sytuacje, w których kierowcy nie mogą, nie mają możliwości bądź nie powinni prowadzić swojego samochodu. Zdarza się też tak, że nie mają nikogo, kto mógłby ich zawieźć do miejsca, w którym potrzebują się znaleźć. Mamy na to proste rozwiązanie.

Wynajem kierowcy z uprawnieniami kategorii B to usługa, dzięki której będą mogli Państwo bezpiecznie dotrzeć do celu i wrócić jeśli takie będzie życzenie.

Według Państwa potrzeb, kierowca będzie mógł:

  • odtransportować pasażerów w miejsce docelowe
  • zaczekać na miejscui i wrocić z pasażerami po określonym czasie
  • wrócić Państwa samochodem do miejsca wyjazdu, a następnie przyjechać po pasażerów
  • przy transferach w jedną stronę wrócić innym środkiem transportu

Nasi kierowcy to sprawdzeni i doświadczeni pracownicy. Naszych kierowców oprócz szczególnej uwagi i nakierowania na bezpieczeństwo cechują otwartość, cierpliwość, elastyczność na zmian i gotowość do udzielenia wszelkiej możliwej pomocy.

Wystarczy skontaktować się z nami minimum na dzień przed planowanym terminem podróży pod numerem telefonu.

+48 506 066 620

Wycena usługi wynajmu kierowcy ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od czasu pracy, potrzeby dowozu kierowcy na miejsce, potrzeby odebrania kierowcy z miejsca dowozu pasażerów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu kierowcy.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

Formularz kontaktowy
  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych, przesłanych za pomocą powyższego formularza* przez JARPOL Adam Kramarz Leśna 47, 39-200 Dębica (Administratora Danych), w celu odpowiedzi na wysłane przeze mnie drogą elektroniczną zapytanie.

* Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, możliwość ich poprawienia lub usunięcia na żądanie. Dane są podawane dobrowolnie.

  Wyślij kopię wiadomości także do mnie.
wyślij